Mérőegység

 

CP9120CRN

Szerszámdokumentáció Vissza
Sütik elfogadásaA sütik használata javítja szolgáltatásaink minőségét. Az oldal használatával beleegyezik a sütik használatába. Személyes adatai nem kerülnek tárolásra.

CP9120CRN

Könnyű és egyszerűen kezelhető

CP9120CRN

Előnyök

Sarokcsiszoló általános karbantartási feladatokhoz
Könnyű, de strapabíró burkolat
Tartósság és teljesítmény

Jellemzők

Kulcs nélkül állítható, elforgatható korongvédő
Alumíniumötvözetből készült burkolat
Ívelt fogazatú kúpfogaskerekek
4”-es (100 mm) korongkapacitás
0,8 LE-s (600 W), nagy teljesítményű motor
Ergonomikus oldalsó markolat
Mérőegység
Cikkszám 8941091200
Modell CP9120CRN
Kerékméret 100 mm
Hossz 233 mm
Hossz 9.3"
Nettó súly 1.9 kg
Nettó súly 4.18 font
Átlagos levegőfogyasztás 11.66 köbláb/perc
Átlagos levegőfogyasztás 5 1/2 l/mp
Átlagos levegőfogyasztás 330 l/perc
Tényleges levegőfogyasztás 23.32 köbláb/perc
Tényleges levegőfogyasztás 11 l/mp
Tényleges levegőfogyasztás 660 l/perc
Maximális fordulatszám – levegőfogyasztás 21 köbláb/perc
Maximális fordulatszám – levegőfogyasztás 9.9 l/mp
Levegőbemeneti nyílás menetének mérete 1/4"
Min. tömlőméret 10 mm
Min. tömlőméret 3/8"
Zajszint 84 db(A)
Hangteljesítmény 95 db(A)
Rezgés ISO ISO-28927-1
Rezgés 5.3 m/s²
Rezgési bizonytalanság (K) 1.6 m/s²
Orsómenet 3/8-24 
Kerékméret 4"
Maximális fordulatszám 12000 ford./perc
Energia 600 W
Energia 0.8 hp
Csiszolókorong átmérője -
Csiszolókorong átmérője -
Patron/orsó mérete -
Elülső kipufogó igen

Az ablak bezárása
Az ablak bezárása
MOTOR HOUSING

SPRING PIN

AIR INLET

THROTTLE LEVER

VALVE SHAFT

BUSHING

O-RING (4,8X1,9)

VALVE SPRING

THROTTLE VALVE HOUSING

PLUNGER

BALL BEARING 5/8"x1-3/8"x9/32"

REAR END PLATE

ROTOR

ROTOR BLADE (SET OF 4)

SPRING PIN

CYLINDER

FRONT END PLATE

BALL BEARING ISO608 8x22x7

LOCK NUT

BEVEL GEAR

COUPLING NUT

SPRING PIN

DEFLECTOR

SPACER

BALL BEARING ISO6201 13x32x10

LOCK RING

RETAINER RING

BEVEL GEAR

WAVE WASHER

BALL BEARING ISO6202Z 15x35x11

SPINDLE (3/8" - 24 UNF )

KEY

RETAINER RING (STW-27)

CP LOGO RING

SPRING PIN

REAR FLANGE (3/8"-24 )

FRONT FLANGE NUT (3/8"-24)

ADJUST SCREW

ADJUST NUT

SPACER

SCREW

SPRING PIN

GOVERNOR

PENDULUM

SPRING

O RING

TORSION SPRING

THROTTLE LEVER LOCK

4" DISC GUARD

BEARING CAP

SIDE HANDLE

SCREW (M5X12)

SPACER

OIL CAP

O RING

SPANNER

PIN WRENCH

FLANGE NUT (3/8"-24)

TUNE UP KIT (CP9120/1/2 & CP912xR)

BEVEL GEAR KIT CP9120/1/2 & CP912XR

PLUG

THROTTLE LEVER PLUG KIT

Az ablak bezárása
Az ablak bezárása

Szerszámdokumentáció